Národný futbalový štadión sa premenil na vakcinačné centrum

Bratislavský samosprávny kraj zriadil na našom štadióne veľkokapacitné vakcinačné centrum pre obyvateľov bratislavského kraja. Aktuálna kapacita centra je 2500 ľudí denne, v prípade potreby sa však kapacity vedia navýšiť.

Otváracie hodiny očkovacieho centra cez nasledujúce dni:

5. 2. 2022 (sobota): 08:00 - 18:00 deti 12 až 18 rokov (1. a 2. dávka), dospelí
7. 2. 2022 (pondelok): 13:00 - 19:00 deti od 5-11 rokov
18. 2. 2022 (piatok): 13:00 - 19:00 deti od 5-11 rokov

Očkuje sa vakcínou Comirnaty (Pfizer), prioritne registrovaní cez web NCZI a BSK, ale zaočkujeme aj neregistrovaných.
Úprava časov vyhradená. Dodržiavajte prosím pridelený termín.

 

Prihlasovať na termíny sa môžete cez systém NCZI - korona.gov.sk. Prosíme Vás, aby ste na termíny chodili s maximálne 10 minútovým predstihom, aby sa netvorili zbytočne veľké skupiny ľudí. Na očkovanie Vás budeme volať v stanovený čas, ktorý ste dostali. Viac informácií o priebehu nájdete na stránke prevádzkovateľa www.bratislavskykraj.sk

 

Ako sa k nám dostanete

Auto

Národný futbalový štadión má výbornú dopravnú dostupnosť na všetky smery. Parkovisko pod štadiónom má dostatočnú kapacitu a pre očkovacie centrum je určený vjazd do garáže od Kalinčiakovej ulice s označením T1. V garáži následne stačí sledovať navigáciu, ktorá vás privedie priamo k centru. Parkovné je 1,50 EUR/hod.

 

MHD

Ak pôjdete MHD, odporúčame električku číslo 4 (zastávka Nová doba), autobus č. 53, 75, 98 (zastávka Nová doba) alebo autobus č. 74, 78 (zastávka Bajkalská).

Električka číslo 4

Pokračujete Príkopovou ulicou popri NTC a už Vás zachytia navigačné prvky.

autobus č. 53, 75, 98

Vystúpte na zastávke Nová doba, pokračujete po ulici Viktora Tegelhoffa, pri Národnom tenisovom centre zabočíte doľava, kde vás už zachytia navigačné prvky.

autobus č. 74,78

Vystúpte na zastávke Bajkalská, pokračujte po Trnavskej ceste, pred hotelom Hilton odbočíte doprava, pokračujete po Kalinčiakovej ulici a pred výškovou budovou Tower 5 odbočíte doľava, kde  vás už zachytia navigačné prvky. 

 

Ako to vyzerá priamo v priestoroch

Vstup

 

Registrácia

 

Registrácia

 

Očkovacie kóje s pracoviskom lekára, ktorý Vám položí otázky z anamnestického dotazníka

 

Observačná zóna

 

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií